Szczęśliwe zakończenie!!!

WYGRANA, KTÓRA DAŁA UTRZYMANIE!!!

W dniu 15.06(czwartek) nasz LKS podejmował na własnym boisku drużynę z Dankowic. Nasza drużyna musiała wygrać, chcąc dalej liczyć się w walce o utrzymanie. Pierwsza połowa należała do gospodarzy. Ofensywni zawodnicy leśnej mieli kilka stu procentowych szans na zdobycie gola, jednak zawsze czegoś brakowało. W 40 minucie spotkania w sytuacji sam na sam z bramkarzem przyjezdnych znalazł sięnasz kapitan Maciej Krysta, który tej sytuacji nie zmarnował!!! W drugiej połowie przeważali zawodnicy Pasjonata Dankowice, jednak spisujący się tego dnia znakomicie Adrian Gołek nie dał się pokonać! Po tym meczy LKS uciekł ze strefy spadkowej!!!

ZWYCIĘSKA PRZEGRANA!!!

W niedzielę 18 czerwca o godzinie 16.00 nasz LKS grał ostatni mecz w sezonie z MKRS Czechowice- Dziedzice. LKS przegrał ten mecz, jednak bezpośredni rywal o utrzymanie też nie zapunktował w tej kolejce, dzięki czemu Leśna utrzymała się w Profi Credit Bielskiej Lidze Okręgowej!!!

Drużyna z Czechowic-Dziedzic od początku meczu dominowała. Pierwszą bramkę dla gospodarzy, w 25 minucie, strzelił z 11 metrów Gąsiorek Grzegorz. W 35 minucie było już 2:0. Piłkę w stronę bramki strzeżonej przez Macieja Kupczaka posłał Barbosa Edwin. Piłka odbiła się od jednego z naszych obrońców i wpadła do bramki. W drugiej połowie mecz wyrównał się. Sytuację do strzelenia gola miał Maciej Krysta ale przegrał pojedynek z Rogalą Wojciechem. Bramkę na 3:0 przepięknym strzałem zdobył Raszka Jakub.