Sponsor - firma Auto-Transport Jerzy Łodziana

Jeden z głównych sponsorów naszego klubu od kilkunastu lat. Państwo Maria i Jerzy Łodziana nieprzerwanie, od awansu do aklasy dokładają niemałe środki do większości inwestycji i inicjatyw około-klubowych. Takie cele jak trybuna betonowa, zegar czy chociażby: utrzymanie boiska i budynku klubowego, było by o wiele trudniejsze a może i niemożliwe gdyby nie wsparcie jednego z głównych sponsorów

Pan Jerzy jest jednym z najwierniejszych kibiców, przeżywający kolejne boiskowe wzloty i upadki naszej drużyny. Dodatkowo trzymający kciuki za syna występującego z numerem 11, któremu nasz klub również zawdzięcza przeszło 100 bramek i niezliczoną ilość asyst. Łukasz przeszedł w naszym klubie wszystkie szczeble piłkarskie do trampkarza przez juniora po seniorów. Brał udział w pierwszym awansie juniorów w naszym klubie i był czołową postacią tamtej drużyny zgarniając koronę króla strzelców. Brał udział w obu awansach drużyny seniorskiej na szczebel LO, również będąc jednym z motorów napędowych.
O ile pompowane środki finansowe przez firmę Auto-Transport Jerzy Łodziana są dla naszego klubu bardzo ważne i umożliwiają nam sprawne działanie, o tyle kolejny raz "czynnik ludzki" jest dla nas nieoceniony. W imieniu zarządu serdecznie dziękujemy za wieloletnie wsparcie i życzymy równie owocnej dalszej współpracy :)

Auto-Transport Jerzy Łodziana

Transport samochodowy to branża, w której Auto-Transport Jerzy Łodziana prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Leśna w województwie śląskim. W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 33 867 13 37, 601 524 507 lub napisz wiadomość e-mail na adresauto.transport@onet.eu
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
  • samochodowy transport
  • usługi transportu samochodowego
  • transport tirem
  • transport ciężarówką
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Auto-Transport Jerzy Łodziana.