Sponsor - Kibice: 1,5% podatku, datki podczas meczów

Kolejny sponsor główny, którym jesteście WY drodzy kibice. Kolejny czynnik ludzki którego nie możemy nie wymienić w tym zestawieniu. Wasze coroczne, comiesięczne, cotygodniowe wsparcie, pomaga pokryć koszty funkcjonowania klubu, opłacić wiele wydatków meczowych ale to wasze wsparcie podczas meczów jest dla nas najcenniejsze.
Każdy okrzyk, każde klaśnięcie i nawet krytyka jest tym dla czego warto starać się, znosić kolejne treningi, kolejne dalekie wyjazdy, zebrania i inne aktywności około-klubowe, dla których zawodnicy, trenerzy i działacze poświęcają swój czas wolny.

Wielu z was widzi efekt finalny, 90minut co tydzień (dwa tygodnie). Dla trenera i zawodników (seniorów, juniorów i trampkarzy) to ok 90 jednostek rocznie, na które poświęcają ok 3h lub więcej w zależności od wyjazdu. Dla działaczy zarządu to 12 zebrań rocznie i "obsługa" każdego meczu domowego.
Przez nasz klub przewija się ok 80 osób, którzy spinają to wszystko w całość i nadają naszemu LKSowi życie.

Wciąż jesteśmy klubem na którego mecze domowe przychodzi średnio ok 200 kibiców. Statystyka ta spadła po okresie twardego "lockdownu" po którym cierpieliśmy na niedostatek kibiców, nawet jak już można było... siedzieć na świeżym powietrzu. Powoli ilość kibiców wraca do optymalnej liczby ale wciąż nie są to te ilości co przed pandemią. Przed pandemią powoli zastanawialiśmy się nad próbą wybudowania kolejnej trybuny, teraz bliżej nam raczej do zadaszenia już istniejącej. Będzie to jedna z większych inwestycji obecnego zarządu lecz ciągle jeszcze daleko nam do uzbierania wystarczających środków.

wracając...

Jedną z form wsparcia naszej działalności przez kibiców jest przekazanie 1,5% podatku. We wcześniejszych latach ta forma współfinansowała między innymi organizację treningów i sparingów w okresie zimowym. Gdy nie mogliśmy liczyć na wolne datki do puszek meczowych, otrzymywaliśmy od was w idealnym czasie (listopad/grudzień) kwotę, która spinała zimowe przygotowania.

w tym roku również zachęcamy do wparcia:

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz KRS:0000270261oraz poniższy cel szczegółowy: LKS LEŚNA 9800

Wspomniane wyżej "puszki meczowe" to kolejna z form waszego finansowego wsparcia. Owe puszki współfinansują przyjazd sędziów na mecz, co w tej chwili jest kwotą równą 570zł. WY(kibice) finansujecie ok 70% kosztów sędziów w każdym domowym spotkaniu.

Dziękujemy WAM że jesteście, jak zawsze zapraszamy na mecze, całymi rodzinami !