Pierwsze sesje treningowe

Już po! Pierwsze sesje treningowe przygotowujące do nadchodzącej rundy, są już historią.

- W poniedziałek 20.01.2020 o godzinie 20:00 rozpoczęliśmy okres przygotowawczy. Pierwszy trening rozpoczął się (jak zwykle krótkim...) omówieniem nadchodzących wydarzeń (treningi, sparingi, runda jesienna) przez kierownika drużyny Piotra Raczka. Zajęcia (roz)ruchowe rozpoczęliśmy od solidnej rozgrzewki a następnie testów wydolnościowych. Na treningu aktywnie uczestniczyło 11 zawodników, zgodnie z zapowiedziami przygotowania z drużyną rozpoczął również Kamil Kachel.

- We środę 22.01.2020 godzinie 19:30 wszyscy obecni piłkarze otrzymali jasny sygnał że "łatwo nie będzie". Trener Seweryn Caputa od samego początku przygotowań nie oszczędza naszych zawodników. Na treningu zjawiło się jedynie 9 osób w tym testowany bramkarz.

- W piątek o godzinie 19:00 na orliku w Zabłociu przy ul Tetmajera, odbędzie się dodatkowa jednostka treningowa. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy, zgodnie z obietnicami większość czasu zostanie przeznaczona na grę. Oczywiście wszyscy zawodnicy OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!