10 minut!

10 minut!

W niedzielę 9 kwietnia drużyna z Leśnej rozgrywała mecz 18 kolejki Bielskiej Ligi Okręgowej z Spójnią Zebrzydowice. 10 pierwszych minut drugiej połowy zadecydowały o losach spotkania, które niestety wygrał zespól gości.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Obie drużyny miały szanse na strzelenie bramki. Dla LKS-u dwóch sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Maciej Krysta, który przy obu próbach nie trafił nawet w światło bramki. Goście najwięcej okazji mieli po stałych fragmentach gry. Jeden z nich zakończył się nawet strzałem w słupek bramki strzeżonej przez Adriana Gołka.

Druga część spotkania zaczęła się bardzo niekorzystnie dla LKS-u, ponieważ już w 47 minucie zespół gości cieszył się ze zdobycia bramki. Druga bramka dla Spójni została strzelona 10 minut później po krótko rozegranym rzucie rożnym. Leśna zmieniła taktykę, próbując grać na dwóch napastników. Nasz zespół przejął inicjatywę, ale nie stworzył sobie żadnej klarownej sytuacji. W efekcie wynik nie uległ zmianie do końca spotkania.

Leśna nadal zajmuję 15 miejsce w tabeli mając tyle samo punktów co zajmujące 14 miejsce Bory, ale z gorszym bilansem bramkowym. W Wielką Sobotę Leśna zagra derbowy mecz na wyjeździe z Koszarawą Żywiec o godzinie 13:00. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW!!!

Mecz juniorów z KP "Beskidem" Skoczów został przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych.