SZANSĘ NA AWANS POLEGŁY Z KORONAWIRUSEM

Niestety, sprawdził się najgorszy możliwy scenariusz dokończenia Żywieckiej A-klasy, a właściwie jej niedokończenia. Decyzją PZPN wszystkie mecze rundy wiosennej nie zostaną rozegrane, a tabela zostaję utrzymana po pełnej zakończonej kolejce.

LKS LEŚNA w sezonie 2019/2020, kończy zmagania na 3 miejscu. Do miejsca premiowanego awansem zabrakło nam 3 punktów. Trudno zaakceptować sytuację, w której awans jest rozstrzygany poza boiskiem sportowym. Obecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa pozbawiła naszą drużynę uczciwej walki o powrót do Ligi Okręgowej. Zawód jaki dostarczył nam komunikat wydany przez Polski Związek Piłki Nożnej miesza się ze zrozumieniem. Nie mamy innego wyjścia tylko zaakceptować tą sytuację i zrozumieć, że taka decyzja wiąże się z troską o bezpieczeństwo zawodników, sztabów szkoleniowych oraz kibiców. Piłka nożna powinna przynosić radość, a nie narażać na chorobę, z którą męczy się teraz cały świat. Nadzieję na awans musimy odłożyć na przyszły sezon, wierząc że piłka lokalna wróci jak najszybciej do normalnego funkcjonowania.

WRÓCIMY GŁODNI GRY I PEŁNI WIARY W TO ŻE WYWALCZYMY AWANS W PRZYSZŁYM-MIEJMY NADZIEJĘ PEŁNYM SEZONIE 2020/2021.