Pierwsze sesje treningowe za nami.

Od 18.05 rozpoczęliśmy przygotowania do nowego sezonu. Wraz ze zniesieniem obostrzeń, drużyna seniorów wygłodniała treningów zjawiła się w niemal pełnym składzie. Pierwsze treningi to przede wszystkim gry i zabawy z piłką. Trener Seweryn Caputa sprawdzał kondycję zawodników i ogólną formę fizyczną. Ostatnie treningi to zwiększenie przebiegniętych kilometrów oraz ćwiczenie poruszania się po boisku.
Wraz ze wznowieniem treningów bardzo cieszy, iż zawodnicy którzy deklarowali zasilenie naszego składu (na wiosnę) pojawili się na treningach po okresie koronowanej przerwy.
Szymon Kowalczyk, powracający z zagranicy, bardzo dobrze znany miejscowym kibicom. Był jednym z filarów naszej defensywy gdy wywalczyliśmy awans do ligi Okręgowej
Na "10" sprowadzono Radosława Widucha z Grapy Trzebinia, bramkostrzelny lewonożny zawodnik będący realnym wzmocnieniem napadu
oraz nowy golkiper Radosław Pietrasik, który od pierwszych treningów atakuje numer 1 w naszej bramce.

Już w najbliższy czwartek odbędzie się pierwszy sprawdzian. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie reprezentant Ligi Okręgowej Skałka Żabnica. Drużyna z Żabnicy będzie bardzo wymagającym przeciwnikiem po tak długiej przerwie i zaledwie kilku treningach.
W miarę możliwości postaramy się prowadzić relację z czwartkowego meczu.