Wywiad z Grzegorzem Rzeszótko - najlepszym zawodnikiem rundy jesiennej

Witaj, zapewne jak i my nie możesz doczekać się pierwszych meczy. Jak podchodzisz do zapowiedzi że (najprawdopodobniej) sezon zostanie anulowany?
- Witam
Na pewno chciałbym dokończyć sezon, bo jesteśmy bardzo blisko awansu. Zagraliśmy dobrą rundę wiosenną i jestem pewny że ten awans udałoby Nam się osiągnąć.

1. Zostałeś niemal jednogłośnie okrzyknięty zawodnikiem rundy, jak się z tym czujesz?
1. W mojej opinii była to moja najlepsza runda w seniorskiej drużynie. Ale nie spodziewałem się że to ja zostanę wyróżniony, każdy z Nas zagrał dobrą rundę i cała drużyna zasługuje na uznanie.

2. Mamy nadzieję że do tej pory była to Twoja najsłabsza forma, czy robisz coś w dobie pandemii aby z niej nie wypaść?
2. Próbowałem trenować, byłem kilka razy zrobić sobie trening na naszym boisku, no ale niestety ostatnio boisko zostało zamknięte, więc czekam na otwarcie ponownie okresu przygotowawczego

3. Możliwe że niedługo nasz pierwszy trening, jak się z tym czujesz?
3. Nie mogę się doczekać treningów a tym bardziej meczów. Ostatnio byliśmy bardzo zgraną drużyną i liczę że zaczniemy treningi jak najszybciej i oczywiście z dużą frekwencją.

4. Wracając do wypowiedzi wiceprezesa PZPN Marka Koźmińskiego, który twierdzi, że rozgrywki w niższych ligach to tylko zabawa. Jak podchodzisz do takiej opinii?
4. Dla mnie rozgrywki w niższych ligach to już zupełnie zabawa. Pewnie temu tak uważam że w przeszłości miałem wiele kontuzji. Cieszy mnie piłka, ale wiem że do profesjonalizmu Nam daleko

Okej teraz będzie trochę łatwiej i krócej:

5. Wzór Piłkarza
Toni Kroos

6. Ulubiona pozycja
Ofensywny pomocnik

7. Ulubiona bramka/asysta
bramka w juniorach w meczu ze Spójnią Górki Wielkie po minięciu 6 zawodników
asysta: z rzutu wolnego (na dwa tempa) na głowę Mateusza Piątka

8. Najlepsze boisko na jakim grałeś.
Najlepsze miały chyba Dankowice

9. Najtrudniejsza drużyna/piłkarz przeciwko której grałeś
Kuźnia Ustroń / Mieczysław Sikora

10. Rekord kapek?
Kiedyś udało mi się coś ponad 400

Dzięki za wywiad i życzę Tobie i wszystkim czytelnikom szybkiego zobaczenia!
Również dziękuję i pozdrawiam