Remis na otwarcie

W niedzielę 26 marca drużyna LKS Leśna wróciła po zimowej przerwie do zmagań w Bielskiej Lidze Okręgowej. Jej pierwszym rywalem była drużyna z Wilkowic. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.

Pierwsza połowa była wyrównana. Gra toczyła się głównie w środku pola.Nieznaczną przewagę osiągnęli piłkarze z Wilkowic, którzy co jakiś czas oddawali strzały na bramkę gospodarzy.

Druga połowa była o wiele ciekawsza. Najwięcej działo się w ostatnich piętnastu minutach. W 75 minucie po strzale Łukasza Bieguna piłka w polu karnym odbiła się od ręki zawodnika z Wilkowic i sędzia podyktował rzut karny. Doskonałej okazji na zdobycie bramki nie wykorzystał jednak Kajetan Lach, który strzelił obok bramki. Co więcej drużyna z Wilkowic w ostatnich minutach grała w dziesiątkę. Drużyna z Leśnej nie wykorzystała przewagi liczebnej mimo iż stworzyła sobie dogodne okazje do strzelenia gola. Najlepszej z nich nie wykorzystał Maciej Krysta, który będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie trafił w światło bramki. Była to ostatnia szansa drużyny z Leśnej na wygranie meczu.

Pomimo dobrej gry i wielu znakomitych okazji Leśna nie zdobyła trzech punktów i w tabeli spadła na zagrożone spadkiem 15 miejsce. W następną sobotę LKS Leśna zmierzy się na wyjeździez dziewiątą w tabeli Błyskawicą Drogomyśl.