Juniorski falstart

25 marca na stadionie w Leśnej odbył się mecz II Ligi Wojewódzkiej Juniorów. Naprzeciwko siebie stanęły drużyny LKS-u Leśna i LKS-u Błyskawicy Drogomyśl. Mecz zakończył się wygraną gości 2:0.

Mecz rozpoczął się zdecydowanie lepiej dla drużyny przyjezdnej, która od pierwszych minut atakowała bramkę gospodarzy. Przez długi czas Leśna utrzymanie bezbramkowego wyniku zawdzięczała interwencjom swojego bramkarza. Mimo dużej przewagi drużyny gości w pierwszej połowie nie padła żadna bramka.

Niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy drużyna z Drogomyśla udokumentowała swoja przewagę zdobyciem pierwszej bramki. Od tego momentu drużyna z Leśnej głównie się broniła i ani razu nie zagroziła poważnie drużynie gości. Zwycięstwo drużyny z Drogomyśla przypieczętowała druga bramka zdobyta w 80. minucie spotkania. Drużyna z Leśnej kończyła mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Sebastiana Midora w doliczonym czasie gry.

LKS Leśna zajmuje obecnie w II Ligi Wojewódzkiej Juniorów 14. miejsce. W następny weekend zmierzy się z TS Piastem Cieszyn.