Przespana pierwsza połowa.

W sobotę 1 kwietnia drużyna z Leśnej wybrała się na mecz 17 kolejki Bielskiej Ligi Okręgowej do Drogomyśla. Gra naszego zespołu pozostawiała wiele do życzenia czego najlepszym dowodem jest wynik końcowy 5:0 dla gospodarzy.

Mecz zaczą się obiecująco, groźny strzał na bramkę rywali oddał Łukasz Łodziana. Od 14 minuty gospodarze przejęli inicjatywę. Po wyrzucie piłki z autu piłka zgrana przez napastnika drużyny gospodarzy i uderzona przez pomocnika wylądowała w siatce. Nasz LKS grał coraz gorzej, przez co na konto Drogomyśla zapisano trzy kolejne bramki w 21, 24 i 29 minucie spotkania. Warto zauważyć że każdy z tych goli wpadł po dośrodkowaniu.

Druga połowa była bardziej wyrównana. Nasza drużyna miała kilka okazji do strzelenia gola. Najlepszą z nich miał kapitan Maciej Krysta, który w sytuacji sam na sam chciał przerzucić piłkę nad bramkarzem, ale ten zatrzymał ją ręką poza polem karnym. W konsekwencji otrzymując czerwona kartkę i osłabiając zespół gospodarzy. Po tej sytuacji Leśna przejęła inicjatywę, z której jednak nic nie wynikało. W 90 minucie po kontrataku gospodarzy bramkę strzelił grający trener Drogomyśla Papatanasiu Krystian.

Leśna:Kupczak-Piątek,Iwanek,Niewdana,Kachel-Rzeszótko(46 Binda),Sewera,Greń(70 Borak),Łodziana,F.Lach- Krysta

Drogomyśl:Kozachuk- Saltarius,Halama,Krzempek,Byrczek(53 Pękala)-Loska,Pisarek(58 Papatanasiu),D.Dziadek,Haka(58 Cieślar)-R.Dziadek(60 Jajko),Koczur                                                   Strzelcy bramek:

14' Pisarek Dawid

21' Halama Łukasz

24' Halama Łukasz

29' Dziadek Dariusz

90' Papatanasiu Krystian

1:0

2:0

3:0

4:0

5:0

Leśna po tym weekendzie nie uciekła ze strefy spadkowej. W przyszłym tygodniu zmierzy się z drużyną z Zebrzydowic. LKS Leśna-KKS Spójnia Zebrzydowice 9 kwietnia godzina 15:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

Młodzieżowa drużyna z Leśnej rozgrywała mecz w Cieszynie. Końcowy wynik był jednak nie korzystny. TS 1909 Piast Cieszyn-LKS Leśna 7:2 (3:0)