Sportowy weekend w Leśnej

W ten weekend drużyny z Leśnej zagrają kolejne mecze w rundzie wiosennej. Młodzieżowa drużyna LKS-u w 16 kolejce II Ligi Wojewódzkiej Juniorów zmierzy się z drużyną z KP "Beskid" Skoczów. Seniorzy w 18 kolejce Bielskiej Ligi Okręgowej staną naprzeciw drużynie z Zebrzydowic.

Juniorzy zajmujący 13 lokatę w tabeli podejmą 5 drużynę ze Skoczowa, która na jesień pokonała naszą drużynę 5:1. Bilans bramkowy naszego zespołu młodzieżowego przed tym spotkaniem wynosi 30:73, a rywala 41:13. Drużyna z Leśnej wygrała u siebie dwa mecze, remisując jeden raz i przegrywając czterokrotnie z łącznym bilansem bramkowym 17:22. Beskid zaś na wyjazdach pokonał swoich rywali cztery razy, remisując trzykrotnie oraz przegrywając jedno spotkanie z łącznym bilansem 19:5. Drużyna ze Skoczowa jest na papierze "murowanym" faworytem i na pewno będzie chciała udowodnić to na boisku.

Zespół seniorów z Leśnej po 17 kolejkach zajmuje 15 miejsce z dorobkiem 10 punktów, KKS zaś w obecnych rozgrywkach plasuje się dwie lokaty wyżej z 2 punktami przewagi. Na jesień LKS przegrał w Zebrzydowicach 2:0. Leśna na własnym stadionie wygrała tylko w jednym spotkaniu, dzieląc się punktami czterokrotnie oraz przegrywając trzy razy z łącznym bilansem bramkowym 16:4. Niedzielny rywal na wyjazdach nie prezentuję się zbyt okazale, ponieważ na 8 spotkań wygrał tylko jedno, przegrywając czterokrotnie i dzieląc się punktami trzy razy, łączny bilans KKS-u wynosi 7:18. Ten mecz dla obu drużyn będzie bardzo ważny, ponieważ obie drużyny są zagrożone spadkiem.

LKS Leśna - KP "Beskid" Skoczów  8 kwiecień (sobota) 12:00

LKS Leśna - KKS "Spójnia" Zebrzydowice 9 kwiecień (niedziela) 15:00