PODSUMOWANIE ZEBRANIA SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZEGO!

W dniu dzisiejszym kończyła się kadencja obecnego zarządu. Konsekwencją tego było spotkanie wyborczo-sprawozdawcze, które odbyło się dzisiaj w budynku klubowym.

Spotkanie rozpoczęło się od powitania gości. Pierwszy głos zabrał odchodzący prezes, który podsumował swoją ostatnią-3 kadencję i podziękował wszystkim, którzy pomogli odchodzącemu zarządowi! Następnie pod względem sportowym ostatnie 4 lata podsumował nasz dyrektor sportowy-Piotr Raczek. Po dokładnym przeanalizowaniu ostatnich sezonów w wykonaniu seniorów i juniorów, głos zabrał skarbnik-Dariusz Kiełbas- rozliczając pod względem finansowym ostatni rok. Następnym punktem obrad było przedstawienie swojego stanowiska przez przewodniczącego komisji rewizyjnej- Ryszarda Piotrowskiego. Następnie przewodniczący zebrania-Dariusz Urbaniak- poddał pod głosowanie absolutorium dla starego zarządu, który został jednogłośnie przegłosowany!

Następnie został do wybrania nowy zarząd w którego skład wchodzą:

Piotr Raczek

Kajetan Lach

Adam Lach

Marcin Kostera

Marcin Widz

Andrzej Kowalczyk

Michał Kołodziej

Dariusz Urbaniak

Nowy zarząd został również jednogłośnie przyjęty przez uprawnionych do głosowania. Nowym prezesem został Pan Piotr Raczek. Jego zastępcą i skarbnikiem został Dariusz Urbaniak. Kierownikiem-w miejsce nowego prezesa Piotra Raczka-został Michał Kołodziej. Sekretarzem nowego zarządu został Lach Kajetan. Członkami zarządu zostali: Adam Lach, Marcin Widz, Marcin Kostera i Andrzej Kowalczyk Nowemu zarządowi życzymy samych sukcesów w najbliższej kadencji!