PREZESIE-DZIĘKUJEMY!!!

Wraz z dniem dzisiejszym dobiega końca piękna historia naszego klubu. Człowiek, który ustabilizował i rozwinął swoje dzieło-LKS Leśna. Wszystko co widzimy obecnie na naszym obiekcie-w większym lub mniejszym stopniu- zawdzięczamy ciężkiej pracy Artura Wandzla. Boisko, trybuny, piłkołapy, ogrodzenie, budynek klubowy, boisko treningowe, ławki rezerwowych i wiele innych rzeczy, których po prostu nie sposób spamiętać. Prezes-bo tak do niego wszyscy się zwracali- jest człowiekiem legendą, bez której nie byłoby klubu LKS Leśna. Zawsze pomocny i realizujący swoje pomysły i założenia! Wykonywał ciężką pracę, której ludzie z zewnątrz nie widzieli. Jego zaangażowanie, nie zawsze było dostrzegane! Serce i mózg klubu przez ostatnich 12 lat. Łącznie przez 20 lat związany z klubem. Najpierw jako zawodnik następnie jako członek zarządu a na końcu jako prezes wybierany przez 3 kadencje z rzędu! Jego dokonań nie sposób zliczyć, ale za jego rządów nie tylko infrastruktura naszego obiektu znacząco się poprawiła, Największe sukcesy sportowe naszej drużyny świętowaliśmy właśnie za kadencji Prezesa Artura Wandzla. Mecz o mistrzostwo Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Żywiec, niekwestionowany awans drużyny do ligi okręgowej, utrzymanie się w klasie okręgowej przez dwa sezony, aż po wygranie wszystkich meczów w rundzie. To nie tylko zasługa zawodników i trenera, to również mądre i rozważne zarządzanie klubem. Nie jeden prezes z największych klubów świata mógłby uczyć się zarządzania drużyną sportową. Największy kibic naszej drużyny. Zawsze wspierający i wierzący w sukces. Wierny klubowym barwą, nawet jak było bardzo ciężko nie zwątpił w swój klub! Prezesie nie jesteśmy wstanie wyrazić wdzięczności-my działacze, zawodnicy i kibice klubu, o który zawsze dbałeś i utrzymałeś na powierzchni. Nie mówimy ŻEGNAJ, mówi do zobaczenia, bo wiemy że chociaż odchodzisz to nigdy nas nie zostawisz i zawsze będziesz nas wspierał i pomagał, chociaż z drugiego rzędu to jak przez ostatnie dwie dekady będziesz z nami! DZIĘKUJEMY CI I WIDZIMY SIĘ NA SPOTKANIACH TWOJEJ DRUŻYNY!!!