Piąty sparing - LKS Jałowiec Stryszawa

Mecz po Lekcji Futbolu

Po bolesnym zderzeniu się z ofensywną siłą Rekordu Bielsko- Biała naszą drużynę czeka przeciwnik, który na papierze wygląda słabiej od naszej drużyny . Jałowiec Stryszawa występuje w Wadowickej A-klasie. Trenerem najbliższych rywali LKS jest były szkoleniowiec m.in. Koszarawy Żywiec - Tomasz Sala. Stryszawa w obecnym sezonie prezentuje się średnio. W 15 meczach zdobyli 20 punktów. Wygrali 6 z nich, podzielili się punktami w 2 spotkaniach, nie zdobywając punktu w 7 pozostałych. Co ciekawe zespół z bramkami strzelonymi i straconymi, w wywalczył idealny balans "0". Zdobyli 32 bramki, tracąc tyle samo. Do rundy wiosennej przystępują z 10 miejsca tracąc do lidera 23 punkty.
Do przeciwnika podchodzimy z należytym respektem, na uwadze mając ich ostatnie dobre sparingowe wyniki. W dotychczasowych zmaganiach trzykrotnie ogrywali przeciwnika, przegrywając tylko raz z przedstawicielem Żywieckiej okręgówki Sołą Rajcza.

Mecz odbędzie się na pełnowymiarowym boisku z sztuczną nawierzchnią w Lachowicach 232 o godzinie 10:00 w niedzielę.