Czwarty sparing - Rekord II Bielsko-Biała

Było trudno, będzie trudniej Po ciężkim sparingu z najstarszą młodzieżową drużyną Żywieckiej Akademi Piłki Nożnej (ŻAPN), naszą drużynę czeka jeszcze bardzie wymagające spotkanie. BTS Rekord Bielsko-Biała II, bo o tej drużynie mowa, na papierze wygląda najlepiej wśród wszystkich sparingowych partnerów LKS-u Leśna.

Druga drużyna występującego w III lidze Rekordu na koniec rudy jesiennej Ligi Okręgowej Bielsko-Tychy (Gr.5) zajmuje 12 miejsce. Podopieczni Szymona Niemczyka w 15 meczach wygrali 4, podzielili się punktami 2 razy, przegrywając 9 meczów, gromadząc łącznie 14 punktów. Ich bilans bramkowy wynosi 37-30.

Mecz odbędzie się w niedziele (1.03) o godzinie 11:00 na stadionie BBOSiR przy ulicy Młyńskiej 52, 43-300 Bielsko-Biała. Serdecznie zapraszamy.