Odwołane rozgrywki - AKTUALIZACJA

- Najbliższy sparing z Borami Pietrzykowice zostaje odwołany w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

- Również rozgrywki III ligi i niższych klas rozgrywkowych piłki nożnej i Futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają zawieszone do dnia 29.03.2020 r. włącznie.

- W sytuacji, gdy decyzja właściwych władz administracyjnych skutkować będzie brakiem możliwości rozgrywania oficjalnych meczów piłkarskich na terytorium Polski lub części jej terytorium, rozgrywki mogą zostać zakończone pomimo nierozegrania wszystkich zaplanowanych meczów, na podstawie decyzji zarządu PZPN, Komisji ds. Nagłych PZPN lub Zarządów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej.

Jako kolejność drużyn w końcowej tabeli rozgrywek sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek.

organy prowadzące rozgrywki, w miarę możliwości, ustalą obligatoryjne nowe terminy rozegrania zaległych kolejek rozgrywek, przy czym nie mogą one przypadać później niż termin ostatniej kolejki, wynikający z przyjętego na sezon 2019/2020 ramowego terminarza rozgrywek

źródło beskidzkapilka.pl.

Z dniem dzisiejszym (12.03.2020) zostają zawieszone również, treningi naszych zespołów, do odwołania. Pierwszy mecz w sezonie, odbyć miał się w dniu 05.04.2020, zgodnie z komunikatem powinien zostać rozegrany zgodnie z planem. W razie przedłużenia kwarantanny poinformujemy niezwłocznie o odwołanych kolejkach.

W imieniu zarządu i wszystkich piłkarzy pragniemy życzyć wszystkim ZDROWIA i rozsądku w tych trudnych chwilach.
Do zobaczenia !

AKTUALIZACJA: Decyzją PZPN wszystkie rozgrywki zostają zawieszone do dnia 26.04.2020r. Oznacza to iż najprawdopodobniej mecze z:
05.04 - Muńcuł Ujsoły
13.04 - Koszarawa Babia Góra
19.04 - LKS Sopotnia
26.04 - GKS II Radziechowy-Wieprz

Zostaną odwołane lub rozegrane w innym terminie. W najbliższych dniach postaramy się Państwu przybliżyć możliwe scenariusze.