NOWY TRENER!!!

W dniu 4.12.2017r zarząd LKS Leśna postanowił nawiązać współpracę z Wojciechem Zuziakiem, który będzie pełnił funkcję pierwszego trenera LKS Leśna.

Nowy trener naszej drużyny prowadził w obecnym sezonie drużynę występującą w Żywieckiej B-klasie, LKS „Sokół” Słotwina. Po rundzie jesiennej zespół trenera Zuziaka zajmuje 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów. Co stanowi wielki progres tej drużyny, która w całym zeszłym sezonie zdobyła o 4 punkty mniej i zajęła przedostatnie miejsce w tabeli.

Swoją karierę zaczynał w młodzieżowej drużynie Podbeskidzia a następnie występował na poziomie Bielskiej „okręgówki” jako zawodnik LKS Radziechowy (obecnie GKS Radziechowy-Wieprz), Koszarawy Żywiec i LKS „Skrzyczne” Lipowa.

Nowemu trenerowi naszej seniorskiej drużyny życzymy powodzenia i jak najlepszych wyników z naszym zespołem.