2017-CO SIĘ WYDARZYŁO?

Dobiega końca rok 2017, w którym LKS Leśna przeżywał wzloty i upadki. Co się wydarzyło w kończącym się roku podsumujemy w poniższym tekście:

Do drugiej części sezonu 2016/17 LKS Leśna przystępował z 14 miejsca z dorobkiem 9 punktów. Do rundy wiosennej przygotowywał trener Dariusz Kozieł, lecz jednym z ważniejszych wydarzeń zeszłego roku było wybranie zarządu klubu, wybory odbyły się 18 marca. Tydzień później LKS Leśna rozpoczął rundę wiosenną bezbramkowym remisem z GLKS Wilkowice. Następnym ważnym wydarzeniem w 2017 roku była rezygnacja z funkcji trenera Dariusza Kozieła. Wówczas zarząd zdecydował się zatrudnić trenera Urbaniaka, pod którego skrzydłami LKS Leśna zaczął punktować. Wygrane mecze z Bestwiną i Dankowicami sprawiły miłą niespodziankę dla naszych kibiców, a wydrapane zwycięstwo w derbach z Borami Pietrzykowice zapewniło utrzymanie w Bielskiej Lidze Okręgowej. Cały sezon LKS Leśna zakończył na historycznej 12 pozycji.

W czasie wakacji i przygotowań do nowego sezonu do Michała Iwanka, który dołączył do naszego zespołu na początku roku, dołączyli Adrian Gołek, Marcin Biegun, Kamil Zoń i Wojciech Wróbel.

Nowy sezon zaczął się bardzo obiecująco, gdyż po 4 kolejkach nasza drużyna zajmowała 9 miejsce zdobywając 6 punktów. Niestety w następnych meczach LKS Leśna notował tylko porażki. Wyjątkiem był wygrany mecz z Orłem Łękawica. Po rundzie jesiennej sezonu LKS Leśna zajmuje 13 miejsce z dorobkiem 9 punktów. Pod koniec roku zarząd zdecydował się zakończyć współprace z trenerem Dariuszem Urbaniakiem, a na jego miejsce 4 grudnia został zatrudniony Wojciech Zuziak.

Rok w liczbach:

W 30 meczach LKS Leśna zdobył 24 punkty, wygrywając 7 razy, 3-krotnie remisując i 20 razy przegrywając. Bilans bramkowy wyniósł: 34:89

Wszystkim kibicom pragniemy podziękować za ten 2017 rok i życzyć wszystkiego najlepszego w 2018.