Mateusz Sroka: Moje pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne!

Witamy na podkładzie!

Jak wyglądała Twoja dotychczasowa przeprawa po okolicznych klubach?

Dotychczasową przeprawę po okolicznych klubach wspominam bardzo pozytywnie jestem wychowankiem Żywieckiej Akademii piłki nożnej, Grałem w Beskidzie Gilowice. WKS Tempo Białka, Pewli Małej, W Świcie Cięcina i sezon w Borach Pietrzykowice.

Co zdecydowało o dołączeniu właśnie do LKS LEŚNA?

Do klubu z Leśnej namawiała mnie już od dawna moja dziewczyna Ania. Obecny prezes Pan Piotr i Marcin Widz z zarządu z którym współpracuje zawodowo.

Na jakiej pozycji najlepiej się czujesz?

Najlepiej czuje się na środku lub w ataku raz ze lubię rozgrywać i walczyć o piłkę, a dwa strzelać bramki

Jakie pierwsze wrażenia po rozegranych sparingach i treningach?

Pierwsze moje wrażenie było bardzo pozytywne chłopaki z Leśnej mają naprawdę duże umiejętności charakter a przede wszystkim serce do walki o punkty, o czym świadczą wyniki i ilość wygranych meczy ligowych z rzędu.

Ilość bramek sugeruje iż już zdążyłeś zaadaptować się do drużyny?

Tak udało się mi coś tam strzelić i powalczyć o bramki w sparingach a z chłopakami z drużyny szybko się zaadaptowałem bo tutaj naprawdę wszyscy się lubią.

Najlepszy zawodnik?

Lionel Messi

Ulubiony klub?

FC BARCELONA

Najlepszy stadion na jakim grałeś?

STADION MIEJSKI w BIELSKU-BIAŁEJ

Największe sportowe osiągnięcie?

AWANS Z WKS TEMPO BIALKA DO OKRĘGÓWKI MAŁOPOLSKIEJ i 52 mecze bez porażki w drużynie z Pewli Małej

Strzelona bramka którą najlepiej wspominasz ?

NAJLEPIEJ WSPOMINAM BRAMKE STRZELONA MOJEMU KUMPLOWI ANDRZEJOWI NOWAKOWSKIEMU W MECZU LKS PEWEL MAŁA-SKAŁKA ZABNICA.

Dziękuję za wywiad i życzę długiej i pełnej sukcesów przygody z naszym klubem!

Dziękuje bardzo, pozdrawiam