LKS Leśna 2:1 LKS Beskid Gilowice

Wczorajszy mecz-ostatni w tym roku- był dla naszej drużyny najtrudniejszym w dotychczasowym sezonie 2020/2021. Zespół z Gilowic postawił się naszym zawodnikom, którzy po raz kolejny pokazali że są zgraną drużyną i co najważniejsze zwycięską. W 2020 roku nasza drużyna nie przegrała żadnego spotkania. W 14 meczach wygrała 13 spotkań ( wszystkie w lidze) i jedno zremisowała ( w Pucharze Polski).

Warto zauważyć że tylko w dwóch spotkaniach ligowych nasza drużyna wygrała jedną bramką. W 14 meczach nasza drużyna strzeliła 58 bramek, tracąc tylko 14. Średni wynik spotkania naszej drużyny wynosi 4:1. Więcej podsumowań rundy pojawi się w najbliższym czasie na stronie naszej drużyny. Już teraz chcielibyśmy bardzo podziękować kibicom, którzy mimo wielu obostrzeń w miarę możliwości kibicowali i wspierali naszą drużynę. Dziękujemy i mamy nadzieję że spotkamy się już w 2021 roku na naszym stadionie.

Szczegóły ze środowego spotkania znajdziecie : tutaj

Powiązana galeria: