Kalendarze 2021

Składamy serdeczne podziękowania za wkład finansowy, podczas pierwszej akcji sprzedaży kalendarza na rok 2021. Środki w ten sposób uzyskane w całości zostaną przekazane na okres przygotowawczy naszych drużyn. Dzięki Państwu będziemy w stanie sfinansować wynajem hali, boisk ze sztuczną nawierzchnią oraz opłacić sędziów na mecze sparingowe.

Kalendarz jest w formacie A3 i przedstawia nasze trzy drużyny od najmłodszych trampkarzy (UKS AJAX LEŚA) prowadzonych przez Witolda Moronia, Michała i Mikołaja Kołodziej (pod czujnym okiem trenera juniorów) po Juniorów pod dowództwem Dariusza Urbaniaka i oczywiście naszych niepokonanych Seniorów, trenowanych przez Seweryna Caputę.

Jeśli ktoś z Państwa nie nabył jeszcze kalendarza a chciałby w ten sposób wspomóc finansowo nasz klub, oferujemy sprzedaż (oczywiście z dowozem) po wcześniejszym ustaleniu terminu. Kalendarze nie mają ustalonej ceny, obowiązują wolne datki. Sprzedażą zajmuje się Kierownik naszej drużyny Piotr Raczek - 604464518, oraz Michał Kołodziej - 508352632