Zaczynamy!!!

W niedziele(06.08) rozgrywki AP-SPORT Bielskiej Ligi Okręgowej w sezonie 2017/2018 zaingeruje LKS Leśna. Jej rywalem będzie RKS Cukrownik Chybie.

RKS w zeszłym sezonie uplasował się na 8 pozycji zdobywając 43 punkty. W ubiegłych rozgrywkach zespół z Chybia lepiej prezentował się na wyjazdach. W 15 spotkaniach zdobył 23 punkty, mając po 36 bramek strzelonych jak i straconych. Przed startem ligi RKS rozegrał 4 spotkania,w których nie odniósł ani jednego zwycięstwa. Pierwszy sparing najbliższy rywal LKS-u przegrał z Gwarkiem Zabrze U19 0-2, następnie z drugą drużyną Podbeskidzia 1-3. W ostatni sparingu mierzyli się z rezerwami Bielskiego Rekordu i ulegli 1-3. Pierwszy mecz o stawkę Cukrownik rozgrywał z LKS-em Goleszów w Pucharze Polski. Niespodziewanie drużyna reprezentująca Skoczowską A-klasę rozgromiła wyżej notowanego rywala 10-0.

LKS Leśna w ubiegłych rozgrywkach uplasował się na historycznym 13 miejscu drugi rok z rzędu utrzymując się w Bielskiej Lidze Okręgowej. U siebie z 15 spotkań wygrał 3, remisując 5 razy i 7-krotnie schodząc z boiska pokonana. W tych starciach zdobył 15 bramek i stracił 33. Przed niedzielnym rozpoczęciem ligi nasz zespół rozegrał dwa spotkania. W meczu sparingowym z drużyną Żywieckiej A-klasy, LKS-em Sopotnia pokazał skuteczność pewnie wygrywając 11-3. Zaś w meczu Pucharu Polski z LKS Rajcza udowodnił dobre przygotowanie wygrywają na bardzo trudnym terenie 2-1.

W zeszłym sezonie oba zespoły spotkały się dwukrotnie. W pierwszym spotkaniu RKS pokonał u siebie naszą drużynę 1-0, a na naszym stadionie cieszyli się z trzech punktów po wyniku 2-1

ZAPRASZAMY BARDZO SERDECZNIE WSZYSTKICH KIBICÓW LKS LEŚNA NA PIERWSZY MECZ NOWEGO SEZONU. LKS LEŚNA-RKS CUKROWNIK CHYBIE 06.08.2017  15:00