Świąteczne granie.

W zbliżający się świąteczny weekend wszystkie drużyny z Leśnej rozegrają swoje spotkania. Seniorzy i juniorzy zagrają czwarte spotkanie w rundzie wiosennej, a trampkarze rozpoczną rozgrywki w III Lidze Wojewódzkiej.

Pierwsi na boisko wyjdą seniorzy. W Wielką Sobotę na wyjeździe zmierzą się w derbowym spotkaniu z TS Koszarawą Żywiec. Na jesień nasza drużyna zremisowała z Koszarawą na własnym stadionie 1:1. LKS na wyjazdach rozegrał dziewięć meczy. Wygrywając jedynie na boisku w Dankowicach i przegrywając aż ośmiokrotnie. z łącznym bilansem bramek 8:28. Koszarawa na własnym boisku również rozegrała dziewięć spotkań. Wygrywając cztery mecze, remisując dwa i przegrywają trzy z łącznym bilansem bramek 10:5. Koszarawa jest więc faworytem, ale Leśna jeszcze w Bielskiej Lidze Okręgowej nie przegrała z zespołem z Żywca.

Dwa dni później, bo w drugi dzień świąt, na boisko w Leśnej wyjdą juniorzy, którzy zmierza się z Drzewiarzem Jasienica. Drużyna z Jasienicy zajmuję 3 miejsce w tabeli. Na wyjeździe prezentują się bardzo solidnie. Wygrali cztery mecze, remisując i przegrywając po dwa spotkania. Nasza drużyna w tabeli zajmuję 13 miejsce. U siebie rozegrała 7 spotkań wygrywając dwa razy, remisując raz i przegrywając czterokrotnie. Goście przyjadą do Leśnej po "pewne" trzy punkty, ale Leśna będzie chciała udowodnić że nie jest godna spadku z ligi.

Ostatni swój mecz rozegra najmłodsza drużyna z Leśnej. Trampkarze we wtorek zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Radziechowy-Wieprz. Na jesień obie drużyny prezentowały wyrównany poziom. UKS na wyjeździe przegrał 2:1, ale zrewanżował się meczem u siebie pokonując rywala 1:0. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie i trudno wskazać faworyta.

15 kwiecień(sobota) 13:00 TS Koszarawa Żywiec-LKS Leśna

17 kwiecień(poniedziałek) 12:00 LKS Leśna-Drzewiarz Jasienica