Ostatni TEST-MECZ na remis

W ostatnią niedzielę przed rozpoczęciem walki w Bielskiej Lidze Okręgowej zespół LKS Leśna zmierzył się z zespołem TS Metal Węgierska-Górka, który jest liderem Żywieckiej B-klasy. Po pierwszej połowie zespół z Leśnej przegrywał jedną bramką. Przemówienie trenera Dariusza Kozieła w szatni najwidoczniej pomogła naszym zawodnikom, którzy od początku drugiej połowy ruszyli do ataku. Przyniosło to efekty, gdyż po uderzeniu z około 20 metrów piłka kopnięta przez Kajetana Lacha znalazła w siatce. LKS jednak dalej kontynuował dobra grę czego najlepszym dowodem jest gol strzelony przez Łukasza Łodzianę, który wykorzystał akcje sam na sam z bramkarzem. Korzystnego wyniku jednak nie udało się dowieść do końca ponieważ sędzia w końcowych minutach meczu podyktował karnego dla metalu, który skrzętnie został wykorzystany.

Trener Dariusz Kozieł po meczu na łamach portalu "Sportowe Beskidy":                                                            Oceniając sam wynik oraz fakt, że graliśmy z drużyną z niższej ligi, to na pewno możemy mówić o niedosycie. Jednak z drugiej strony w szeregach Metalu nie brakuje zawodników ogranych– komentuje test-mecz Dariusz Kozieł. –Jak na sparing, to pojedynek był dość ostry, walki nie brakowało. Pierwsza połowa dla rywala, w przerwie trochę pozmienialiśmy ustawienie i prezentowaliśmy się lepiej. Ciągle szukamy optymalnego– dodaje szkoleniowiec LKS-u Leśna.

SKŁAD
Gołek - K.Lach, Piatek, Iwanek, Niewdawa, Sewera, Kachel, Urbański, Greń, Łodziana, F.Lach oraz Rzeszótko, Binda, Moroń

ZAPRASZAMY NA MECZ LKS LEŚNA-GLKS WILKOWICE

26 MARZEC GODZINA 15:00 NA STADIONIE W LEŚNEJ