Nagła śmierć Krzysztofa Dziedzica

Z wielkim smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci Krzysztofa Dziedzica. Człowiek, który swoimi czynami i zaangażowaniem przyczynił się do rozwoju sportu w naszej gminie. Przez wiele lat prowadzący młodzieżowe drużyny klubu z Lipowej. Wspaniały pedagog, który w swojej karierze zawodowej osiągnął niejeden sukces. Ratownik GOPR, sędzia koszykówki, po prostu człowiek sportu z krwi i kości.

Nie stać naszej gminy na tracenie takich ludzi. Ludzi, którzy przez większość swojego życia promowali sport. Właśnie przy takich trenerach jak Ś.P. Krzysztof Dziedzic rodzą się przyszli reprezentanci Polski.

Trudno nam opisać to co teraz czujemy, straciliśmy człowieka-my jako społeczność sportowa-, z którego stratą nie możemy się pogodzić. Całej rodzinie, przyjaciołom, uczniom i społeczności sportowej składamy płynące z głębi serca kondolencje. NIECH TWÓJ MECZ NADAL TRWA, TAM NA GÓRZE...WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ CI DAĆ PANIE...