LKS Studzionka - LKS Leśna 2:3

Pierwszy test mecz w wykonaniu naszej drużyny, podzielił się na dwie różne połowy. Pierwsza połowa to dominacja naszego zespołu nad gospodarzami. Bardzo dobrym wykończeniem popisali się Łukasz Biegun, Łukasz Łodziana i testowany napastnik. Pierwsza bramka to wykorzystanie przez naszego kapitana niezbyt udanego wybicia przez defensywę rywali. Łukasz piłkę przyjął i z dużą siłą i precyzją umieścił piłkę w bramce.
Na drugą bramkę nie musieliśmy długo czekać. Po 6 minutach Łukasz Łodziana strzelił z pierwszej piłki po długim rogu. Świetną asystą przy tej akcji popisał się Grzegorz Rzeszótko wypuszczając górną, prostopadłą piłką Łukasza.
Bramka na 0:3 to wykończenie sam na sam Testowanego napastnika, który wykorzystał wcześniejszy błąd obrońców przy próbie wybicia piłki.
Taka skuteczność dała nam bardzo pewną zaliczkę przed drugą połową.
W pierwszej części rywal  mógł zmniejszyć dystans, dwukrotnie jednak nie wykorzystał rzutu wolnego z okolic 20 metra. Były to najgroźniejsze sytuacje na jakie było stać w pierwszej połowie naszych rywali.

Druga odsłona sparingu to zupełnie odmieniona gra naszego zespołu. Zaczęliśmy oddawać pole gry, nastawiając się na grę z kontry. Przeciwnik wykorzystał to w najlepszy możliwy sposób. Pierwsza bramka to bardzo dobre uderzenie niekrytego zawodnika gospodarzy. Strzał z tych określanych mianem "bez szans". Przy utracie drugiej bramki więcej zasługi mają nasi obrońcy, aniżeli gracze Studzionki. Przez nieodpowiednie zachowanie do końca meczu była bardzo nerwowa atmosfera udało się jednak "dociągnąć" wynik do końca.
LKS Studzionka mimo bardzo ambitnego podejścia do meczu, nadal nie znalazła sposobu na pokonanie naszego LKS-u

Już dziś zapraszamy na kolejny sparing. Naszym przeciwnikiem w najbliższy weekend będzie Sokół Buczkowice.