DZIĘKUJEMY!!!

W dniu 18.11.2017 Zarząd oraz drużyna LKS LEŚNA oficjalnie rozstała się z trener pierwszej drużyny Panem Dariusz Urbaniak. W imieniu zarządu oraz wszystkich zawodników, chcielibyśmy za ten okres gorąco podziękować.

Pan Dariusz objął drużynę w maju po rezygnacji trenera Dariusza Kozioła. Zdecydował się na postrzeganą w tamtym czasie misję niemożliwą, utrzymania pierwszej drużyny w BLO. Pierwszy sukces osiągnął już w pierwszym meczu z LKS-em Bestwina, z którym to będąca w kryzysie Leśna wygrała 1:2. Misja niemożliwa została osiągnięta dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu, za co wszyscy jeszcze raz dziękujemy! Niestety w tej rundzie Leśniańska jedynka nie spełniła oczekiwań pokładanych przed rozpoczęciem rundy czego konsekwencją jest rezygnacja z funkcji trenera. Mamy nadzieję że pomimo braku sukcesu w tej rundzie Pan Dariusz nadal będzie aktywnie dopingował naszą drużynę. Życzymy wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym oraz jak najlepszych wyników osiąganych przez podopiecznych Pana Darka czyli najmłodszej drużyny trampkarzy UKS Ajax Leśna.

W Leśnej trwa poszukiwanie nowego trenera seniorskiej drużyny. O postępie w tej kwestii dowiedzą się Państwo z oficjalnej strony naszego klubu.